یزد - شهرک صنعتی نیکو اشکذر انتهای بلوار کسری خیابان پیام کوچه سبزینه مارال

۰۳۵-۳۸۴۱۱۱۸۵

s.maralco@gmail.com

arm

درباره ما

کارخانجات تولیدی سبزینه مارال یزد، در سال ۱۳۷۷، در زمينی به مساحت ۳۰ هزار متر مربع شروع به فعاليت نمود. اين شرکت در راستای حمايت از اشتغال استان و بهبود وضعيت معيشتی اهالی شهرستان‌های يزد، اشکذر و ساير شهرهای اطراف، با افزايش توليد طي ساليان اخير، هم اکنون با تعداد  ۷۰ نفر پرسنل شاغل مستقيم و ۳۰۰ نفر بصورت غير مستقيم و ظرفيت توليد ۷۲۰۰۰ تن انواع کود کشاورزی در سال، به عنوان يکي از مهم‌ترين قطب‌های محصولات کشاورزی خاورميانه مطرح شده است.

خطوط توليدی گروه کارخانجات سبزینه مارال قابليت توليد انواع کود های مایع و جامد از قبیل: کود های هیومیکی گرانوله، کد های مایع چند عنصره حاوی ریز مغذی ها، کود های تقویتی و همچنین انواع ماشین آلات  و خطوط تولید  و انتقال کود های کشاورزی را دارد.

همچنين با توجه به نوع مواد مصرفي و مجهز بودن ماشين‌ آلات به سيستم فرمول دهی مي‌تواند محصولات تولیدی را با تنوع بیش از ۳۰۰ فرمول مختلف توليد کند.

ميزان توليدات اين مجموعه بسته به تقاضاي مشتريان و نوع کود تولیدی، از ۷۰ تا ۱۰۰ تن در روز متغير است.

تجربیات ما

فعاليت مستمر از سال ۱۳۷۷ در حوزه توليد نهاده های کشاورزی توانسته است تا به دانش و تجربه موسسان سبزینه مارال بيفزايد. سابقه طولانی مدت اين شرکت در عرصه‌‌ کشاورزی سبب گرديده است که شرکت سبزینه مارال را از توليد کننده تنها ۱ نوع محصول با  ۳۰ نوع آنالیز به اولین صادر کننده محصولات کشاورزی خاور میانه و توليد ۷۰ نوع محصول با تنوع هزاران فرمول متفاوت در اين حوزه تبديل کند.

مجموعه تولیدی سبزینه مارال با ۲۰ سال سابقه در زمینه تهیه و توزیع انواع نهاده های کشاورزی، با تکیه بر علم روز تولید نهاده های کشاورزی، اقدام به تولید انواع کود های مایع ، پودری و گرانول نموده و محصولات خود را با افتخار با نام تجاری سبزینه مارال به بازار عرضه می نماید. مجموعه تولیدی سبزینه مارال با استفاده از برترین تکنولوژی و دستگاه ها، در زمینه تولید و بسته بندی واحد تولیدی خود را تجهیز نموده و با استفاده از مواد اولیه با درجه کیفی بالا و بهره گیری از بهترین متخصصان سعی در تولید محصولات با کیفیت می نماید. تمامی محصولات سبزینه مارال در پایلوت های مشخص مورد آزمون قرار گرفته و پس از دریافت مجوز های لازم از موسسه خاک و آب کشور به بازار ارائه می گردد.  هدف این مجموعه تولید و عرضه محصولاتی است که قابل رقابت با تمام محصولات روز دنیا بوده و نیاز کشاورزان عزیز را به کالاهای خارجی مرتفع نماید. جهت بهبود در خدمت رسانی متخصصان شرکت ،نظرات و انتقادات خودرا در بخش تماس سایت ثبت نمایید.